mazebrain.lt 

Loginės veiksmo pramogos     Tel. 062306977, 067436772     Kitas lygis su drąsos išbandymais!Teikiamos pramogos. P. S.  greitai atsidarys naujas kambarys.


 Registracijai ar klausimams susisiekite su mumis.

 
Apleista psichiatrinė

Apleista psichiatrinė

Aprašymas: Jus esate žurnalistai atvykę į apleistą psichiatrinę, kurioje dingo kolega anksčiau atlikdamas reportažą. Po neaiškaus eksperimento išmirė darbuotojai ir pacientai, tačiau ne visi, likusieji vis dar ten... Jų reikia saugotis tamsoje, kovoti draudžiama. Jeigu būsite neatsargūs, pacientas jus nuves į karcerį. O tas karceris – tarsi “pabėgimo kambarys kambaryje”… Tyrinėdami ir atrakindami vis kitas ligoninės patalpas turite atsakyti į paruoštus klausimus. Patalpos, kupinos baugių neištirtų praeities paslapčių, jas primenančių daiktų ir – galbūt – šio to daugiau, šio to pavojingo. Žaidime labai svarbi taktika, turite dirbti komandiškai, nuo to priklauso Jūsų komandos rezultatas. Kiekvienas atsakytas klausimas vertinamas taškais. Žaidime nėra vienos privalomos įvykių eigos, todėl daug užduočių galima atlikti skirtingais būdais.

Tinkamumas: Amžiaus cenzas nuo 14m iki 55m. Sudėtingumas prisitaikantis. N-18 galima rinktis drąsos lygi (smaugimas, kratimas elektra, pririšimas grandinėmis, plakimas botagu)

Trukmė: 70min. žaidimas + 15min. papildomai. 25min pasiruošimas ir aptarimai.

Pastaba: Iki 16m. paaugliams reikalingas raštiškas mūsų formos tėvų sutikimas. (Formą atsiunčiame paštu). REGISTRACIJA BUS PATVIRTINTA TIK GAVUS APMOKĖJIMĄ. Spausti nuorodą KAINA IR KUPONAS

Artefaktų medžiotojas (renginys23-10-31)

Artefaktų medžiotojas (renginys23-10-31)

Aprašymas: @Žaidimas vyksta miške su pastatais, kankinimo kambariu ir karstu kuriame būsite palaidota/as. @Atvykimas apie 17:30, žaidimo startas apie 18:00. Dalyviai komandoje (nuo 2 iki 6 asmenų) turi surasti ir pristayti į bazę kuo daugiau artefaktų (jie vertinami taškais). @Pristatyti artefaktai užregistruojami ir galite gauti kitą lokaciją kitam artefaktui. @Tačiau juos saugos Artefaktų sergėtojai... Jus gali užpulti ir užrakinti, kankinti ir palaidoti arba geruoju teks atiduoti artefaktus. @DĖMĖSIO. Bet koks agresyvus fizinis kontaktas iš dalyvių pusės yra draudžiamas ir dalyviai pašalinami iš žaidimo. @Žaidimo teritorijoje galima judėti tik pėsčiomis. ***** REGISTRACIJA BUS PATVIRTINTA TIK ATLIKUS PAVEDIMĄ. Jei renginys neįvyktų, ne dėl dalyvių kaltės, pinigai bus grąžinti. Kaina nuo 15 eurų asmeniui sumokant iš anksto, vėliau kaina kils nuo spalio 23d. 17 eurų. Dalyvauti gali tik pilnamečiai.

Rekvizitai: Gavėjas: Bus pateikta paskelbus naują renginį

Rekvizitai: Sąsk. nr.: LT677044060008003526

Rekvizitai: Kaina: 15 eurų (nuo 23d. 17 eurų)

Mok.paskirtis: Mokėjimo paskirtyje nurodykite už kuriuos dalyvius sumokate (vardas pavardė) arba nurodykite savo komandos pavadinimą ir dalyvių skaičių (pvz. Hunteriai 5dalyviai).

Klausimai: Atlikę pavedimą informuokite mus, taip pat jei turite klausimų - susisiekite. 867436772, info@mazebrain.lt

Slėpynės

Slėpynės

Aprašymas: Žaidime galite dalyvauti vieni prieš kitus arba kaip viena komanda. Žaidžiant dviem komandom gaunate lazerinius ginklus ir kovodami vieni prieš kitus turėte kuo greičiau pasiekti saugią zoną ir surasti ligoninės artefaktus, nes Jus bet kada gali pagauti ir užrakinti į narvą grobuonis. Priešintis draudžiama. Aplinka yra apšviesta blankia raudona šviesa, o kai kur prieblanda, tad turite būti atidūs. Žaidžiant kaip vienai komandai reikia tik saugotis grobuonio ir surasti kuo daugiau ligoninės artefaktų. Aplinka išlieka tapati.

Tinkamumas: N-10 su raštiškų tėvų sutikimu. (Formą atsiunčiame paštu).

Trukmė: 60min + 20min istruktažas ir aptarimai.

Pastaba REGISTRACIJA BUS PATVIRTINTA TIK GAVUS APMOKĖJIMĄ. Spausti nuorodą KAINA IR KUPONAS

Mazebrain dėžutė

Mazebrain dėžutė

Aprašymas Mazebrain dėžutė tyliai slepiasi viename iš Kauno požemių laukdama nuotykių ieškotojo. Surask ją ir pasidaryk prie jos selfį su raktu atrakinta dėžute (Taip gali laimėti picą dovanų, jei atsiųsi foto mums paštu) palik ten dovanų kanors keisto ar smagaus kitam nuotykių ieškotojui.

Kaina Nemokamai arba kiekviena užuomena kur yra dėžutė 5 eurai. Dėl užuomenos susisiek telefonu 867436772 ar parašyk mums FB mazebrain