mazebrain.lt 

Loginės veiksmo pramogos     Tel. 062306977, 067436772     Kitas lygis su drąsos išbandymais!Perspėjimai 

1. Prieš žaidimą kiekvienas žaidėjas privalo pasirašyti, kad susipažino su taisyklėmis ir jų laikysis (už jaunesnius nei 16 metų asmenys iš anksto pasirašo tėvai).

2. Draudžiama dalyvauti "mazebrain" žaidimuose, jei turite chroniškų ligų (širdies, psichikos, astma, epilepsija, panikos atakos ir kita), taip pat nerekomenduojame nėsčioms moterims.

3. Griežtai draudžiama dalyvauti "mazebrain" žaidimuose apsvaigus nuo vaistų, alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų. Kilus įtarimui dėl dalyvių blaivumo personalas pasilieka teisę neleisti tokiam asmeniui dalyvauti žaidime.

4. Dalyviai viso seanso metu privalo paklusti personalo ir aktorių nurodymams. GRIEŽTAI draudžiama naudoti bet kokią fizinę jėgą, agresiją ar kitaip priešintis prieš žaidimo aktorius.

5. "mazebrain" personalas pasilieka sau visas teises nutraukti žaidimą komandai, jei yra nesilaikoma taisyklių, elgiamasi neadekvačiai ir/ar skirti baudas.

6. Žaidėjai pasirašydami sutinka su tuo, kad gali būti liečiami, pajusti fizinį ir emocinį kontaktą.

7. Draudžiama filmuoti ar fotografuoti "mazebrain" patalpose, nebent tik specialiai skirtose vietose ar gavus administratoriaus leidimą.

8. "mazebrain" personalas pasilieka visas teises publikuoti dalyvių foto ar video meždiagą, reklamos tikslais socialiniuose tinklapiuose. Atskiru susitarimu galima nesutikti su publikacija.

9. Priklausomai nuo metų laiko ir ilgalaikės temperatūros lauke, patalpose temperatūra svyruoja nuo 12 iki 24 laipsnių šilumos.

D.U.K.

Ar reikia atvykti anksčiau?

Į patalpas įleidžiame užregistruotu laiku (galima paklaida 5min.) Svarbiausia nevėluokite.

Ką daryti jei žaidimo metu  per baisu?

Atsižvelgiant į situaciją galima likti žaidimo saugioje vietoje arba perspėjus iš anksto palikti žaidimą.  Grupei sutarus galima atsisakyti fizinio gąsdinimo.

Ar labai baisu?

Sunku atsakyti, priklauso nuo Jūsų pačiu fantazijos ir pasiruošimo. Dažniausiai smagu per baimę :)

Ar yra parkingas?

Taip, kitoje gatvės pusėje. Savaitgaliais iš ryto labiausiai užimtas.

Ar yra vieta persirengimui ar/ir tualetas?

Specialios vietos nėra, tačiau galima persirengti tualete. Tualetas vienvietis, tačiau erdvus.

Kaip apsirengti?

Rekomenduojama patogi, nevaržanti judesių apranga ir avalinė. Temperatūra svyruoja nuo 12 iki 24 laipsnių šilumos priklausomai nuo metų laiko.

Ar galimas žaidimas kita kalba?

Taip, suderinus iš anksto galimas anglu arba rusu kalba.